Starts page of Ņemcevu ģimenes prakse

Labākie rezultāti, kvalitatīvs darbs, augsti estētiskie materiāli. Vai ir jāsaka, ka visas procedūras ir bez sapēm?

Viena no pieejamākajām un svarīgākajām procedūrām. Obligāta visiem, neatkarīgi no vecuma, dzimuma un reliģiskās piederības. Kas var būt svarīgāks par “vieglu elpu”?

 

Ar mūsu aprīkojumu ir iespējams veikt jebkuras sarežģītības darbus. Laba gaume un pieredze, pieņemamas cenas, atbildība un cilvēciska attieksme ir tas, kas Jums nepieciešams. Mūsu zobu tehniķis - cilvēks ar zelta rokām.

No patentētām fotobalināšanas sistēmām mūsu klīnikā tiek izmantota “ZOOM”. Bet mēs pielietojam arī citas metodes. Vēlaties apžilbināt visus ar savu smaidu?

Šo stomatoloģijas nozari daudzi uztver kā kaut ko jaunu, taču procedūra ir pietiekoši izstrādāta. Dr. Ņemcevs pirmos implantoloģijas kursus ir izgājis jau 1988. gadā. Ja šī procedūra Jums nav piemērota, mēs godīgi par to pastāstīsim un piedāvāsim alternatīvu. Atbildot uz Jūsu jautājumu - jā, mums ir stomatoloģiskais lāzers!

Dažādu sarežģītības pakāpju ambulatorās procedūras: zobu ekstrakcija (raušana), gudrības zobu raušana, rezekcijas, incīzijas, tiešā saikne ar Zobu Feju.

Par mums Мūsu klīnika

Labdien!

Kā Jūs ievērojāt, mūsu klīnikas nosaukumā ir izcelts uzvārds. Mēs neslēpjamies aiz skaistiem “kreatīviem” nosaukumiem. Tas ir veltījums tradīcijai. Visu mūsu darbu nosaka līdzsvars starp tradīcijām un inovācijam. Mēs esam atbildīgi par katru mūsu darbu. Jūsu zobu veselība un pievilcīgs izskats jebkurā vecumā — tas ir mūsu mērķis!

Mūsdienu stomatoloģija nemitīgi attīstās. Mēs cenšamies iet kopsolī ar laiku, neaizmirstot par nosvērtu attieksmi pret jaunajām tehnoloģijām, vairums no kurām neaizkavējas stomatoloģijas pakalpojumu tirgū, ne visas ir efektīvas.

Mēs piedāvājam pārbaudītas un atzītas ārstēšanas un rehabilitācijas metodes, kas praksē pierādīja savu efektivitāti. Cenšamies atrast pieeju katram pacientam.

Uz tikšanos!

 

Dr. Boris Nemtsev

Tehnoloģijas, kas kalpo tradīcijām

Smaidiet, dāmas un kungi!

Mūsu speciālisti

Grašiņa Dace

Dace Grašiņa

Medicīnas māsa

2001. g. pabeidza Rīgas 5. medicīnas skolu. 2009. - 2011. g. LU Rīgas medicīnas koledža - 1. līmeņa augstākās profesionālās izglītības diploms internās māsas specialitātē. 2008. g. - pabeidza Starptautisko grima mākslas skolu, klasiskā make-up sertifikāts. Darba pieredze: 1999. - 2000. g. - Rīgas 1. slimnīcas ķirurģijas nodaļa - medmāsas palīgs. 2000. - 2003. g. - Bērnu slimnīcas “Gaiļezers” iekšējo slimību nodaļa - sertificēta bērnu medmāsa. No 2005. g. - SIA “Ņemcevu ģimenes prakse”, vecākā māsa. Mātes Terēzes “Žēlsirdības Ordeņa” biedre. Audzina divas meitas, vīru, suni un dakteri.

Starkova Vita

VitaStarkova

Zobārstniecības māsa

Zobārstniecības māsa no 2004. gada. Pabeidza Rīgas 1. medicīnas skolu. Darba pieredzi ieguva, strādājot valsts un privātajās Latvijas klīnikās. Iemācījās komunicēt ar pacientiem un ar smaidu uztvert pret sevi vērstus jokus. Brīnišķīgi dejo tarantellu. Brīvi runā latviešu, krievu, angļu, itāļu valodā. Ivrits tikai ar vārdnīcas palīdzību.

Ņemcevs Boriss

BorissŅemcevs

Doktors

1979. - 1984. g. - Stomatoloģijas Institūta traumpunkta sanitārs. 1984. - 1987. g. - Stomatoloģijas Institūta traumpunkta un ķirurģijas nodaļas medbrālis. 1987. g. - RMI stomatologa diploms. 1987. - 1988. g. - internatūra uz RMI stomatoloģijas fakultātes bāzes. 1988. - 1990. g. - līdzīpašnieks vienai no pirmajām privātklīnikām Latvijā. 1990. g. - “mākslinieciskās darbības” sākums Izraēlā: privātprakse Haifā, slimokases “Makkabi” klīnika Ramat HaSharon; slimokases “Klalit” klīnikas Ramat HaSharon, Natania, Haifa, Nesher pilsētās, privātprakse Maalotā; slimokases “Meuhedet” klīnikas Tel Aviv un Naharia pilsētās. No 2004. g. - “Ņemcevu ģimenes prakse”. Spēkā esošie Izraēlas un Latvijas sertifikāti. Mācības, mācības, kursi un daudz, ļoti daudz prakses.