Galerija page of Ņemcevu ģimenes prakse

Labākie rezultāti, kvalitatīvs darbs, augsti estētiskie materiāli. Vai ir jāsaka, ka visas procedūras ir bez sapēm?

Viena no pieejamākajām un svarīgākajām procedūrām. Obligāta visiem, neatkarīgi no vecuma, dzimuma un reliģiskās piederības. Kas var būt svarīgāks par “vieglu elpu”?

 

Ar mūsu aprīkojumu ir iespējams veikt jebkuras sarežģītības darbus. Laba gaume un pieredze, pieņemamas cenas, atbildība un cilvēciska attieksme ir tas, kas Jums nepieciešams. Mūsu zobu tehniķis - cilvēks ar zelta rokām.

No patentētām fotobalināšanas sistēmām mūsu klīnikā tiek izmantota “ZOOM”. Bet mēs pielietojam arī citas metodes. Vēlaties apžilbināt visus ar savu smaidu?

Šo stomatoloģijas nozari daudzi uztver kā kaut ko jaunu, taču procedūra ir pietiekoši izstrādāta. Dr. Ņemcevs pirmos implantoloģijas kursus ir izgājis jau 1988. gadā. Ja šī procedūra Jums nav piemērota, mēs godīgi par to pastāstīsim un piedāvāsim alternatīvu. Atbildot uz Jūsu jautājumu - jā, mums ir stomatoloģiskais lāzers!

Dažādu sarežģītības pakāpju ambulatorās procedūras: zobu ekstrakcija (raušana), gudrības zobu raušana, rezekcijas, incīzijas, tiešā saikne ar Zobu Feju.